Radca prawny

Kalwaria Zebrzydowska

Wszelkie prawo ustanawia się ze względu na ludzi

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Grabińska-Gieruszczak –Kalwaria Zebrzydowska

W naszej kancelarii każdy z klientów otrzymuje indywidualną pomoc oraz może liczyć na dyskrecję. Zajmujemy się różnymi sprawami i zawsze reprezentujemy sobą profesjonalizm. Robimy wszystko, aby nasi klienci nam zaufali i czuli się dobrze w naszej kancelarii. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i podmiotom gospodarczym. Najczęściej wykonujemy usługi związane z rozwodami w Kalwarii Zebrzydowskiej, ale nie tylko. Mogą też Państwo otrzymać pomoc m.in. w sprawach prawa spadkowego, cywilnego, karnego czy skorzystać z usług radcy prawnego. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wybranymi usługami, a jeśli są Państwo przekonani do podjęcia jakiejś sprawy prawnej – to zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie.

Rozwody Kalwaria Zebrzydowska

Jeżeli chodzi o działalność naszej kancelarii w obszarze prawa rodzinnego, to zajmujemy się m.in. rozwodami w Kalwarii Zebrzydowskiej, separacjami, sprawami o alimenty, ustalaniem kontaktów dziecka z rodzicami i podziałem wspólnego majątku małżonków.

Mogą mieć Państwo pewność, że nasi prawnicy zaopiekują się Państwem w jak najlepszy sposób, wyjaśnią całą drogę, która będzie konieczna do przebycia. Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Grabińska-Gieruszczak stara się zawsze uprościć dla Państwa trudny czas, jakim jest np. rozwód. Zajmiemy się za Państwa dokumentacją, doradzą, będą informować o rozwoju sprawy. Rozwody w Kalwarii Zebrzydowskiej ze wsparciem adwokatów z naszej kancelarii przebiegają dla klientów spokojnie i bez nieprzyjemnych niespodzianek. Zależy nam na skutecznym rozwiązaniu Państwa problemów, dlatego pracują u nas najlepsi specjaliści. Profesjonalizm i empatyczne podejście do klienta to cechy, które znajdą Państwo u prawników w naszej kancelarii.

Pozostałe usługi – Kalwaria Zebrzydowska

Radca prawny z Kalwarii Zebrzydowskiej zajmuje się przede wszystkim udzielaniem porad prawnych. To osoba, do której mogą się Państwo udać, poszukując pomocy, np. w opracowywaniu projektów aktów prawnych. W sytuacjach, w których potrzebują Państwo konsultacji lub opinii prawnej, radca prawny będzie najlepszym wyborem.

Nasza kancelaria oferuje Państwu pomoc również w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i handlowego oraz prawa karnego. To właśnie u nas spotkają Państwo najlepszych obrońców, którzy wnikliwie zajmą się Państwa sprawą. Pomagamy też klientom, którzy zmagają się z kwestiami spadkowymi, np. przy ogłoszeniu testamentu czy z uchyleniem od nabycia spadku. W przypadku postępowania egzekucyjnego otrzymają u nas Państwo wsparcie polegające na prowadzeniu negocjacji oraz reprezentowania Państwa stanowiska. W każdej sytuacji nasi pracownicy zajmują się dokumentacją i pomagają klientom w spokojnym przeżyciu rozprawy sądowej.

Jeżeli poszukują Państwo w Kalwarii Zebrzydowskiej lub w jej okolicach, prawniczej pomocy, to zapraszamy do kontaktu.