Radca Prawny Andrychów

Wszelkie prawo ustanawia się ze względu na ludzi

Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Grabińska-Gieruszczak – Andrychów

Nasza kancelaria podchodzi do każdego klienta w indywidualny sposób. Uważamy, że takie podejście jest bardzo ważne, bo każdy człowiek i każda sprawa różnią się od siebie. Zajmujemy się m.in. prawem rodzinnym, w tym rozwodami w Andrychowie, prawem karnym, prawem spadkowym oraz prawem cywilnym. Reprezentujemy osoby prywatne oraz podmioty gospodarcze. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w konkretnej sprawie, to zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić dogodny termin spotkania, na którym omówimy Państwa przypadek.

Rozwody Andrychów

Prawo rodzinne obejmuje różne sprawy:

W

separacje,

W

sprawy o alimenty,

W

ustanowienie rozdzielności majątkowej,

W

ustalanie kwestii związanych z miejscem zamieszkania dziecka lub też jego kontaktów z rodzicami.

Nasza kancelaria najczęściej zajmuje się postępowaniami rozwodowymi. Rozwody Andrychów odbywają się pod okiem naszych najlepszych prawników. Zależy nam na tym, aby zapewnić Państwu spokojny proces, zapanować nad emocjami i przeprowadzić szybko sprawnie i bezboleśnie. 

Jeżeli są Państwo zdecydowani na rozwód w Andrychowie, to oferujemy Państwu wsparcie oraz profesjonalne reprezentowanie na sali sądowej.

Pierwsze spotkanie najczęściej polega na analizie Państwa sytuacji i przedstawieniu ewentualnych rozwiązań. Reprezentujący Państwa adwokat przyjmie od Państwa pozew rozwodowy, założy akta sprawy, zajmie się całą dokumentacją oraz ustaleniem terminów rozpraw, oraz będzie informować Państwa o wszystkich bieżących kwestiach.

Zawsze staramy się wyjaśnić swoim klientom w jak najprostszy sposób wszystkie kwestie prawne. Wychodzimy z założenia, że dobre przygotowanie klienta do sprawy rozwodowej, czyli opowiedzenie mu o jej wszystkich etapach, ułatwia cały proces. Rozwody w Andrychowie prowadzone przez naszą kancelarię gwarantują Państwu zrozumienie oraz dyskrecję.

Pozostałe usługi – Andrychów

Oprócz rozwodów w Andrychowie mamy do zaoferowania Państwu pomoc w sprawach karnych. Pełnimy funkcję obrońców – zarówno w postępowaniach karnych, karnych skarbowych czy też z zakresu prawa karnego wykonawczego. Mogą też występować przed sądem np. jako oskarżyciele posiłkowi czy pełnomocnicy pokrzywdzonego.

Reprezentujemy też pracowników i pracodawców przed sądami różnych instancji, pomagamy w sprawach sądowych z zakresu spółek handlowych. Zajmujemy się rozprawami dotyczącymi zasiedzenia i uwłaszczeń nieruchomości. Wszystkie kwestie związane m.in. z roszczeniami z umów, ustanowieniami służebności czy ochroną dóbr osobistych zostaną odpowiednio załatwione.

W zakres naszych usług wchodzi również działalność związana ze sprawami spadkowymi.  Zajmujemy się m.in. ogłoszeniem testamentu, podziałem spadku, uchyleniem od nabycia spadku czy wydziedziczeniem. W przypadku postępowania egzekucyjnego zajmujemy się sporządzaniem wezwań do zapłaty oraz  reprezentacją wierzycieli lub dłużników.

 

Wszystkich Państwa z Andrychowa lub okolic zapraszamy do kontaktu, jeśli potrzebują Państwo pomocy naszej kancelarii.